+420 722 086 304

Výkup nástrojů z tvrdokovu

Výkup tk plátků

nástroje z tvrdokovu Tyto stránky vám nabízí výkup tk plátků, tvrdokovu a také výkup slinutého karbidu. Nabídka je lákavá především pro specialisty pracující v oboru obrábění, kteří mají přístup k použitým materiálům z obráběcích strojů, ale také pro všechny ostatní. Za velmi výhodné ceny od vás odkoupíme použité tk plátky, odpady ze slinutého karbidu, vrtáky z tvrdokovu, odštěpky z tvrdokovu, monolity – frézičky, matice z tvrdokovu, odštěpky z tvrdokovu a další materiály stejných vlastností. Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou, proto od nás můžete očekávat profesionální přístup, kvalitní spolupráci a efektivitu v rychlosti realizace.

Výkup sk plátků

Naše stránky se specializují na výkup SK plátků, tvrdokovu a slinutého karbidu. Všechny tyto materiály jsou dnes hojně využívány a bez nich by to snad v průmyslu ani nešlo. Nenajdeme je ovšem jen ve strojírenských podnicích, naopak nějaký ten SK plátek nebo slinutý karbid najdeme v každé garáží nebo dílně. Naše firma vykoupí, jak objemné zakázky od velkých podniků, tak i menší dávky. Výkup tvrdokovu, slinutého karbidu a SK plátku pro vás znamená celou řadu přínosů, především získáte zpět alespoň část peněz, které jste do nákupu Sk plátků, slinutých karbidů a tvrdokovů investovali. Dalším velkým přínosem výkupu slinutých karbidů a tvrdokovu je i to, že až se vaše nářadí promění v odpad, zasloužíte se o jeho recyklaci. Pokud slinuté karbidy a tvrdokovy jednoduše vyhodíte, pak se stane pouze to, že se tento cenný materiál ocitne na skládce nebo bude vyseparován ve spalovně. Ani z jednoho z těchto případů ovšem vy netěžíte žádný užitek. Obraťte se na naši firmu a získáte peníze i dobrý pocit.

Výkup slinutého karbidu

Slinutý karbid je výrobek práškové metalurgie. Vzniká sloučením jemných částit tvrdých karbidů některých kovů, například W, Ti a Ta, které jsou navzájem pojeny kobaltem. Za rychlé rozšíření těchto materiálů na břity řezných nástrojů může hlavně značná stálost ostří nástrojů. Hodí se k obrábění nejrůznějších materiálů od měkkých (mosaz) až po nejtvrdší materiály (bílá litina).

Výkup tvrdokovu

Tvrdokov je materiál s vysokou tvrdostí, vysokou odolností proti opotřebení, vysokým modulem pružnosti, vysokou pevností v tlaku, nepatrnou tepelnou roztažností, dostatečnou houževnatostí a dobrou obrobitelností. Pro své výborné vlastnosti se využívá hlavně v nástrojářství. Tvrdokov se připevňuje na ocelové obráběcí stroje (například frézy, výstružníky a vrtáky) pomocí pájení břitové destičky ze slinutého karbidu. Tvrdokov si zachovává tvrdost i při vysoké teplotě a také je mnohem tvrdší než dříve užívaná rychlořezná ocel. Tvrdost, pevnost a houževnatost jsou nejdůležitějšími mechanickými vlastnostmi tvrdokovu. Pro správnou volbu tvrdokovu je důležitá znalost těchto vlastností. Rozlišujeme dva hlavní druhy tvrdokovů, tvrdokovy Wc-Co s nejširším použitím a tvrdokovy obsahující příměsi karbidu. Pro obrábění se používaji tvrdokovy s příměsí karbidu. V posledních letech se vyvíjí hlavně tvrdokovy se speciálními vlastnostmi, například odolnost proti korozi a odolnosti proti mechanické a tepelné změně.

Výkup tvrdokovových výrobků

Co vše vykupujeme? Provádíme: výkup tk plátků, výkup sk plátků, výkup tvrdokovových fréz, výkup tvrdokovových vrtáků, výkup tvrdokovových matric - třeba pro ražení šroubů, výkup veškerých monolitů z tvrdokovu, výkup veškerých dílů z tvrdokovu, výkup průvlaků z tvrdokovu.

Vykupujeme veškeré sk pltáky značek: Walter, Koroloy, Pramet, Boehlerit, Sandvik, Seco, Mitsubishi Carbide, Iscar

Výkup pájek z tvrdokovu

Vykupujeme odpájené karbidy ze soustružnických nožů, fréz, důlních a cestovní kombajnů - při frézování asfaltu, půdy apodobně.

Výkup tvrdokovového kalu a prachu

Vykupujeme tvrdokovové kaly a prach - zde je potřeba udělat laboratorní analýzy pro vypočtení ceny, cena závisí na množství nežádoucích pojiv - vlhkosti, olejů, a jiných příměsí. Vykupujeme upotřebené brusné kaly a materiály podobných vlastností např:brusné kaly při broušení karbidových nástrojů.

Výkup tvrdokovu ceník Kontaktujte nás

Rychlý kontakt

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: 722 086 304
E-mail: nakup@vykuptvrdokovu.cz

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

přidat inzerát zdarma